​در سال 2002، شرکت تیمفوگ‌، اولین سیستم‌های مه‌پاش پرفشار را به صورت محلی تولید کرد و پروژه‌های متعددی را نه تنها در زمینه اقلیم‌سازی، بلکه در زمینه مشاوره مهندسی نیز با موفقیت انجام داد و با نصب سیستم‌های اقلیم‌سازی گلخانه‌ای و نزدیک به 1300 هکتار مساحت گلخانه‌ای در بیشتر از 50 کشور جهان خدمت کرده‌اند و تمامی نیازهای تجهیزات، تولید و مهندسی فرآیند اقلیم‌سازی گلخانه را با سابقه 20 ساله در این زمینه پوشش می‌دهند.
 
سیستم مه‌پاش تیمفوگ، در نتیجه تبخیر میلیاردها ذره آب پاشیده شده از نازل مه‌پاش، گرما را کاهش و رطوبت نسبی را افزایش می‌دهد. هوای خنک و مرطوب به دست آمده، جهت نگهداری گلخانه در شرایط آب و هوایی مطلوب با فن‌های سیرکولاسیون، تهویه و سیستم‌های کنترل تیمفوگ استفاده می‌شود. به این ترتیب هرگونه شرایط آب و هوایی نامطلوب را برای گیاه که ممکن است در گلخانه ایجاد شود به حداقل می‌رسانند. همان‌طور که کاهش دما، شرایط مناسب‌تری را برای گیاهان فراهم می‌کند، موجب کاهش ضایعات و افزایش بهره‌وری نیز می‌شود.

​​​​​​
این شرکت علا وه بر ارا‌ئه سیستم‌های مه پاش پرفشار خدمات دیگری را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد که عبارت است از مشاوره، طراحی  و نظارت و اجرای سیستم گرمایش از کف که شامل لوله کشی داخل سالن کشت است وهمچنین طراحی سالن موتورخانه که شامل دیگ آب گرم است.
از اجزای این سیستم‌های گرمایشی که این شرکت ارائه می دهد می‌توان دیگ‌ها، مشعل ها، اکونومایزرها، پمپ ها، اتصالات و شیرآلات گلخانه و سیستم کنترل گرمایش را نام برد.
سیستم سرمایش و تهویه هوای گلخانه نیز، شامل سیستم‌های Fan-Pad و Perfect Climate است، که بسیار بادوام هستند و هزینه‌های عملیاتی پایین و کارآمد در مصرف انرژی دارند.
این شرکت با جدیدترین طراحی، واحد انتقال هوای گلخانه را نه تنها یک محیط کشاورزی قابل اعتماد، بلکه به یک محل کار قابل اعتماد تبدیل می‌کند. GHAU(Greenhouse Air Handeling Unit) شما را قادر می سازد تا علاوه بر اینکه از ایمنی کارمندان خود مطمين شوید، از کیفیت هوای داخل گلخانه و گیاهان خود محافظت کنید تا در برابر قارچ ها، باکتری ها و ویروس ها نیز موثر باشد.  GHAU نیازهای رطوبت زدایی، گرمایش و سرمایش را برای کشاورزی گلخانه ای برآورده می کند رطوبت و دمای داخل گلخانه را به طور کاملاً خودکار توسط سیستم هوشمند کنترل رطوبت کنترل می کند.​​​​​​​

​Tim Fog و Keyway

جهت مشاهده ویدئو‌های بیشتر کلیک کنید

دانلود
سبد خرید