کیفیت ساخت سازه‌های گلخانه‌ای:

تمام قطعات و اجزای سازه‌های گلخانه‌ای با پوشش گالوانیزه گرم با استانداردSendzimirZ -۲۷۵ پوشانده شده تا در برابر اکسیدشدن محافظت شوند. 

کلیه بست‌ها و اتصالات بر اساس استاندارد‌های اروپا می‌باشد و کلیه پیچ و مهره‌های به کار رفته در سازه‌های این شرکت با استاندارد DIN‌۹۳۱ و گرید ۸.۸ با ظرفیت کشش هشتاد کیلوگرم می‌باشند.
تمام قطعات فلزی سازه در برابر عیب و نقص دو سال گارانتی دارد.
سازه‌ها در مقابل فشار باد ۵۴ کیلو-نیرو بر متر مربع (۲۸ متر بر ثانیه) مقاوم می‌باشند.
محاسبه مقاومت سازه در برابر سرعت باد بر اساس داده‌های کارفرما و اطلاعات هواشناسی منطقه، مطابق با قوانین محاسبات استاندارد‎‌های اروپایی NF EN ۱-۱۳۰۳۱ صورت گرفته است.
ستون‌ها در دو پروفیل قوطی با ابعاد ۸۰*۸۰ میلیمتر و ۱۰۰*۱۰۰ میلیمتر و ضخامت ۲ میلیمتر ساخته شده‌اند که از جنس گالوانیزه گرم می‌باشد. 
ستون‌ها با فاصله ۲.۵ متر در دیواره‌ها و ۵ متر در داخل نصب می‌شوند. هر ستون توسط یک عدد درپوش پلاستیکی در انتهای آن در مقابل نفوذ آب و رطوبت محافظت می‌شود، استقامت سرستون‌ها باعث می‌شود نیروهای وارد بر گلخانه بین قسمت‌های اصلی گلخانه (ستون، کمان، مهاربند) تقسیم شود. سرستون‌ها به شکل هشت وجهی خاصی ساخته شده‌اند که در شیب بندی سقف گلخانه، مخصوصا در جاهایی که شیب زمین زیاد است، کمک به سزایی می‌کند.
ورق استفاده شده برای ساخت ناودانی از جنس فولاد گالوانیزه به ضخامت ۲ میلیمتر می‌باشد و سرستون‌ها پس از نصب توسط ۳ عدد پیچ سرمته در محل خود مانند تصویر زیر ثابت می‌شوند 





​​​​​​​



​​​​​​​



​​​​​​​
​​​​​​​




​​​​​​​
ناودان‌ها از ورق گالوانیزه(AZ-275 (275 gr/m2)) به ضخامت ۲ میلیمتر و عرض گسترده ۵۰ سانتیمتر ساخته شده‌اند که طی ۱۱ مرحله خمکاری علاوه بر اینکه فرم استثنایی  جهت جمع‌آوری آب باران را دارند (۴۰ لیتر بر ساعت در متر مربع)، استحکام قابل ملااحظه‌ای نیز به ساختمان سازه می‌دهند. شیب ناودانی بر روی سازه ۰.۴ درصد خواهد بود.
کمان‌ها لوله‌های ۶۰ با ۱.۵ میلیمتر ضخامت (Sendzimir galvanized AZ_275 (275gr.m2)) به فاصله هر ۲.۵ متر نصب می‌شوند به هر کمان، ساپورت‌ها و مهاربندها (لوله‌های ۳۲ با ضخامت ۱.۵ میلیمتر) نصب می‌شوند که با همدیگر باعث استحکام سازه می‌شوند.
دو عدد بادبند تقویت کننده K (قوطی ۴۰*۴۰ با ضخامت ۲ میلیمتر) در قسمت جلو و پشت گلخانه (‌در هر دهانه) سه عدد ستون (قوطی ۴۰*۸۰ با ضخامت ۲ میلیمتر ) به صورت عمودی در قسمت جلو و پشت گلخانه قرار دارد. (در هر دهانه) چهار مهاربند (لوله ۳۲ با ضخامت ۱.۵) بین کمان اول و دوم در قسمت جلو و پشت گلخانه ( در هر دهانه) موتور گیربکس و همچنین رک و پینیون مورد استفاده در این دریچه‌ها بسته به طول و وزن پنجره انتخاب شده دریچه‌های بال کبوتری از اوج آسمان باز می‌‎شود  تا هوای گرم بهتر و سریع‌تر تخلیه شود. اندازه باز شدن آن‌ها ۱۳۰ سانتی‌متر می‌باشد. هر ۲.۵ متر یک عدد راک و پینیون نصب می‌شود. هر دهانه یک موتور ۳ فاز و لوله ۳۲ به عنوان شفت باز و بسته شدن می‌گردد. هر کدام از دریچه‌هامی‌تواند دارای تور ضد حشره باشد.

​​​

سبد خرید