خدمات

​پروژه‌های کلید تحویل

​ساخت گلخانه از جمله سرمایه‌گذاری‌های بسیار مهمی است که باید با دقت فراوان ساخته شود که شرکت همتا مفتخر است با همکاری شرکت هلندی Debets Schalke مسئولیت طراحی، ساخت، نصب و تامین تاسیسات فنی و دیگر مسائل مربوط به گلخانه را تا اتمام پروژه برعهده بگیرد. شرکت همتا متعهد می‌شود که بهترین خدمات را به کارفرمایان ارائه دهد. بنابراین کارفرما در پروژه‌های کلید تحویل، یک گلخانه کاملا آماده را دریافت خواهند کرد حتی در صورت صلاح دید کارفرما، امکان کاشت محصولات نیز وجود دارد. در این روش، برآورد هزینه از همان ابتدای کار شفاف‌سازی خواهد شد.

پرده ذخیره کننده انرژی

پرده ذخیره کننده انرژی، سیستم‌ کنترل اقلیم و ذخیره انرژی را در گلخانه بهبود می‌بخشد که موجب بازدهی بیشتر محصول و صرفه جویی بیشتر می‌شود و همچنین موجب کاهش تابش نور نامطلوب نیز می‌شود. بنابراین شرکت همتا براساس عواملی چون نوع محصول و آب و هوا و ... مشاوره سفارشی به کارفرمایان ارائه می‌دهد.​​​​​​​

فناوری آب

آب و کود دو عامل بسیار مهم در تولید هستند که کیفیت این دو بسیار در گلخانه موثر است. آب باید کیفیت مطلوبی داشته باشد و عاری از هرگونه عوامل بیماری‌زا باشد. از سوی دیگر با اندازه‌گیری دقیق و کنترل سیستم‌ها این اطمینان را می‌دهد که محصولات در اندازه و مقدار صحیحی آب دریافت می‌کنند. شرکت همتا قادر به تامین و نصب تمام سیستم‌های مهندسی آب مورد نیاز  برای کاشت و تاسیسات گلخانه می‌باشد. ​​​​​​​

ساخت و طراحی گلخانه دست اول

 شرکت مهندسی همتا، تضمین می‌دهد که باارائه بهترین مشاوره و خدمات از همان ابتدای پروژه تا زمان تحویل، کارفرمایان را همراهی کند تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

گلخانه دست دوم

شرکت مهندسی همتا با همکاری شرکت هلندی Debets Schalke با استفاده از مواد و اجزای درجه اولی که در گلخانه‌های قدیمی و غیرفعال به کار گرفته شده بود، گلخانه جدیدی مطابق با سلیقه و ابعاد زمین شما می‌سازند. طی این فرآیند هر قطعه، بازسازی، تمیز، طبقه بندی و برچسب گذاری می‌شود. در واقع، یک گلخانه دست دوم می‌تواند یک گلخانه کاملا سفارشی باشد که هزینه کمتری را به خود تخصیص می‌دهد. 

کنترل اتوماتیک

​سیستم‌ کنترل اتوماتیک، تمام تجهیزات مورد نیاز برای کنترل و نظارت بر تاسیسات فنی درون گلخانه را دارد. در وهله اول، یک منبع تامین نیروی برق مناسب، جهت تضمین کارکرد همه تاسیسات ضروری است. سپس همه تاسیسات باید برای رسیدن به مرحله تولید و کیفیت مناسب بهینه شوند. شرکت همتا به‌روزترین سیستم‌ها و تکنولوژی‌ها را در این زمینه تامین می‌کند و در صورت تمایل می‌تواند همه تجهیزات مورد نیاز مانند کنترل اقلیم اتوماتیک و سیستم‌های نوردهی را تامین کند.

سیستم‎‌های خورشیدی

شرکت همتا با همکاری شرکت Debets Schalke قادر به ارائه سیستمی است که تولید انرژی خوشیدی  را به آسانی، با کمترین هزینه و به صورت یکپارچه در عملیات کاشت، ممکن می‌سازد.
​​​​​​​​​​​​​​

گرمایش

سیستم گرمایشی گلخانه از عوامل بسیار تاثیرگذار در گلخانه است. در واقع یک سیستم گرمایشی خوب به تولیدکننده این امکان را می‌دهد که به صورت بهینه آب و هوای گلخانه را کنترل کند و همچنین استفاده از انرژی را کارآمد سازد. توزیع دمای یکنواخت برای کاشت و پرورش محصول با کیفیت، از جمله عوامل بسیار اساسی می‌باشد.​​​​​​​

ماشین‌آلات و تجهیزات باغبانی

شرکت مهندسی همتا همکاری نزدیکی با شرکت DS Hortitrade دارد که متخصص تامین و نصب ماشین آلات و مواد باغبانی است. همچنین این شرکت در کنار محصولات جدید، گستره وسیعی از ماشین آلات، مواد و سیستم‌های کشت استفاده شده را تامین می‌کند. 

خدمات: 
طراحی و مهندسی:
طراحی سایت پلان، طراحی گلخانه (سازه و...)، سیستم‌های گرمایش، سرمایش و تهویه، طراحی سکو، بستر کشت و ارائه نقشه‌های اجرایی، طراحی و محاسبه ایستگاه‌های آبیاری در کشت‌های هیدروپونیک و محاسبه مواد مورد نیاز، برنامه‌ریزی پروژه.

تامین:
تامین کلیه تجهیزات سرمایشی، گرمایشی و تهویه گلخانه‌ای، نور، سیستم اتوماسیون، آبیاری و کشت هیدروپونیک و واردات پایه‌های مادری
اجرای کلید در دست پروژه‌های گلخانه‌ای واحدهای انفرادی با بیشترین میزان سود و کوتاه‌ترین دوره بازگشت سرمایه


شرکت مهندسی همتا با پشتوانه سوابق علمی و تجربیات چندین دهه خود در صنایع مختلف و همکاری با شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی آماده ارائه خدمات مهندسی و طراحی، تامین تجهیزات، ساخت و احداث پروژه‌های مختلف گلخانه‌ای مدرن هیدروپونیک شیشه‌ای و پلاستیکی می‌باشد.
سبد خرید